A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Ettevõttest

OÜ Vann Vannis on asutatud 2004 aastal. Firma tegevusalaks on vanade vannide renoveerimine paigaldades vanasse vanni uue akrüülvanni. Pakume esimesena Eestis sellelaadset vanni paigaldust juba 12 aastat.

Kui uue vanni paigaldamine vana asemele lõpeb tavaliselt alati suure segaduse ja remondiga, siis vann-vannis tehnoloogia on lihtne.

Vann-vannis-tehnoloogia on lihtne ja kiire: uus vann pannakse vanasse vanni paari tunniga.

Vann-vannis-tehnoloogia põhimõte on asendada vana vann uuega vana välja tõstmata. Et tegemist on standardvanniga, siis mõõtmed on piiratud.

Tehnoloogia suurimateks eelisteks vähene aja- ja energiakulu. Meie spetsialistuid paigaldavad uue vanni vanasse vaid paari tunniga, ilma et peaks midagi maha lõhkuma või ümber tõstma, ning 12 tunni pärast on uus vann juba täiesti kasutamiskõlblik.

Tehnoloogia üheks suureks eeliseks on veel see, et plastikvannid hoiavad hästi soojust. Kuna kahe vanni vahele pannakse spetsiaalne vaht, mis tekitab termoefekti, siis on uued paigaldatavad akrüülvannid tunduvalt soojemad kui vanad emailvannid. Akrüülvann peaks Orri sõnul vastu pidama ligikaudu 15 aastat.

Kuigi Eestis on vann-vannis-tehnoloogia endiselt üsna uus nähtus, on seda Euroopas ja Ameerikas kasutatud juba ligikaudu 30 aastat.

Võta meiega ühendust

 1. Nimi *
  Please type your full name.
 2. Telefon *
  Invalid Input
 3. E-mail *
  Invalid email address.
 4. Sõnum
  Invalid Input
 5. Spämmi kontroll
  Vale sisend
 6.   

Vann Vannis OÜTelefon: +372 503 1943
Telefon: +372 533 14 350
E-post: info@vannvannis.ee

E - R: 9.00 - 18.00